| Laatste alarmering: |
|
|
|
|
|
Ambulance 09-148
|
||
ZONDAG 30|10
Snelweg A1 uren lang dicht na ongeval
TERSCHUUR - Een 33-jarige Nijkerker is zondagochtend gewond geraakt (vermoedelijke gebroken arm) bij een botsing op de A1 bij Terschuur. Bij het ongeval waren meerdere voertuigen betrokken.
Rond 03.00 ( oude tijd ) uur reed een 49-jarige Poolse chauffeur in een vrachtwagen met oplegger over de snelweg. Een automobilist wilde hem inhalen, maar door nog onbekende reden reed deze wagen tegen de linkerzijkant van de oplegger aan. De bestuurder van de auto zette zijn voertuig stil op de vluchtstrook; de vrachtwagen stond op dat moment nog stil op de weg. Twee andere verkeersdeelnemers parkeerden hun auto's ook op de vluchtstrook, mogelijk om hulp te bieden. Op het moment dat de mensen uit de auto's waren, zou de Nijkerker zijn komen aanrijden. Hij zou tegen de auto die de oplegger had geraakt zijn gereden, waarna zijn wagen op de kop kwam te liggen en hij bekneld raakte. Door de botsing zou de geraakte auto een Amersfoorter die hulp wilde bieden, hebben geraakt. Deze persoon zou letsel aan de schouder hebben opgelopen. Hij zou zich onder doktersbehandeling stellen. Door het ongeval is de weg enige tijd geblokkeerd geweest. Diverse hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, zijn ter plaatse geweest.
De Nijkerker werd voor medische behandeling overgebracht naar het UMC. Mogelijk verkeerde de man onder invloed. In het ziekenhuis werd van hem bloed afgenomen. Tevens werd zijn rijbewijs ingevorderd.
De snelweg A1 werd volledig afgesloten tot 05:00 uur voor alle verkeer, waarna bij Barneveld een omleiding werd ingesteld voor verkeer richting Amersfoort.
en daar naar de brandweer.
Waarschijnlijk was je vergeten dat de tijd verzet werd om 2 uur. Dan duurt het inderdaad een uur langer..
maar ook hier heb je weer kudde gedrag, mensen kijken naar de reactie, lezen dus verkeerd en klikken meteen het knopje negatief aan jammer hoor!!! ruud misschien was de politie niet in de buurt en was daarom de ambulance eerst maar neem van mij aan. al de jongens en meiden van de hulpdiensten komen meteen in actie als hun pager gaat !!! dus xpres laat komen doen ze echt niet
weet iemand dat soms...
wie heb jij liever als eerste als je op je kop ligt politie of toch ambulance.
ik kies toch voor de ambu hoor die kunnen beter eerste hulp bieden als de politie lijkt mij en aan gezien het slachtoffer niet weg kon lopen want ie zat vast maakt dat ook helemaal geen ruk uit toch..
Probeer zelf maar na een pager melding binnen de gestelde tijd gereed te staan bij het ongeval...
Ik vind het Jammer dat er een hoop mensen zijn die telkens een opmerking moeten plaatsen (niet alleen hier) omtrend de aanrij tijden van de hulpdiensten,
Ze zijn er voor ons, en proberen ALTIJD z.s.m. ter plaatsen te zijn.
Ik moet toegeven dat de politie niet altijd even snel reageerd zoals wij zouden willen,
op momenten dat we het wel zouden willen zien.
Maar de Prioriteit ligt in dit geval niet bij een Politie, Ongeval beknelling is toch eerst medisch danwel bevreiding...
ALS LAATST;
Bedenk eens waar je zelf was om 3:00 .......