Laatste alarmering: Tijd 13:27:25Datum VandaagPrio Hoog
Melding RIJNSTEEG/NIJENOORD ALLEE WAGENINGEN Eenheid Sololance 07-202
maandag 06 september 2010

ZONDAG 28|03

Sieraden ontvreemd uit woning De Glind

DE GLIND - Op vrijdag 26 maart tussen 18:10 en 21:15 uur zijn er sieraden ontvreemd uit een woning aan de Klein Moorst in De Glind. De dieven zijn binnengekomen door een raam aan de achterzijde van de woning open te breken.

 

Buurtonderzoek
De politie stelt naar aanleiding van de inbraken vaak een buurtonderzoek in om te achterhalen of er wellicht buurtbewoners of getuigen zijn geweest. Zij kunnen soms waardevolle informatie hebben gezien of gehoord dat van belang kan zijn bij het opsporen van de daders. Dit soort informatie kan de politie overigens ook van pas komen bij het voorkomen van inbraken. Ziet u iets verdachts, een persoon of een auto? Noteer het signalement of kentekens van auto’s en geef het door aan de politie op 0900-8844.

Tips
De kans op woninginbraken kunt u verkleinen door goed hang- en sluitwerk aan te schaffen voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen ®. Laat u eens voorlichten door een erkend vakman. Uiteraard zorgt u voor voldoende verlichting rondom huis en geeft u inbrekers geen kans: laat geen ramen openstaan waarbij het makkelijk inklimmen is. Losliggende ladders of opstapjes: zet ze binnen of leg ze vast. Waardevolle spullen bewaart u zoveel mogelijk achter slot en grendel. Meer tips en informatie vindt u op www.enormvandefliert.nl en www.klussenvoorthuizen.nl

Locatie
Reacties
Er zijn nog geen reacties bij dit bericht geplaatst.
Geef reactie
Naam
E-mail
YouTube URL
Reactie