Laatste alarmering: Tijd 17:55:24 Datum vandaag Prio Hoog
Melding Schoorsteenbrand Heestereng Bnv 1751 1731 Ch03 Eenheid HW 1751 Barneveld

HW 1751 Barneveld

TS 1731 Barneveld

TS 1731 Barneveld

dinsdag 07 februari 2012

VRIJDAG 23|07

Politie onderzoekt diefstal van 6 voertuigen in Arnhem

ARNHEM – De politie is een onderzoek gestart naar de diefstal van zes auto’s uit een autobedrijf in de Arnhemse wijk Rijkerswoerd. De diefstal werd ontdekt op 22 juli ’s ochtends; de diefstal heeft waarschijnlijk de nacht ervoor plaatsgevonden.

Op welke manier men binnen is gekomen, is nog niet helemaal duidelijk. Wel is de toegangspoort geforceerd met een auto van het bedrijf. De politie gaat er vanuit dat er meerdere daders betrokken zijn geweest. Niet uitgesloten is dat de auto’s op verschillende plekken zijn geparkeerd. De politie roept daarom getuigen op uit te kijken naar de volgende auto’s:

- een witte Volkswagen Polo (39-PK-DB)
- een grijze Toyota Yaris (07-RZ-NS)
- een grijze Skoda Fabia (65-LS-GR)
- een grijze Peugeot 307 (65-SN-HP)
- een grijze Volvo V40 (91-LZ-FG)
- een grijze Toyota Avensis (80-RZ-HD).

Als iemand één of meerdere auto’s heeft gezien (of andere belangwekkende informatie kan geven) wordt men opgeroepen zich te melden bij de politie op 0900-8844. Als men anoniem wil blijven, kan men bellen met 0800-7000.

Reacties
Er zijn nog geen reacties bij dit bericht geplaatst.
Geef reactie
Naam
E-mail
YouTube URL
Reactie