Redactie algemeen 0 reactie(s) za 30 september 2017, 16:26

Toetsers, sirenes en zwaailichten zorgen voor onvergetelijke dag

Laatst bijgewerkt: maandag 19:16 uur

BUNSCHOTEN – Op zaterdag 30 september werd in Bunschoten weer de jaarlijkse Truckersdag gehouden. Elk jaar wordt in Bunschoten daar een groot feest van gemaakt.

De Truckersdag is bedoeld voor de gehandicapten, langdurig zieken en kinderen van het speciaal onderwijs in Bunschoten Spakenburg en omgeving. Elk jaar rijden er meer dan 100 vrachtwagens mee met dit evenement. De eerste Truckersdag Spakenburg werd gehouden in 1993.

De truckersdag zorgde voor een tijdelijk hinder voor het verkeer. Door het slechte weer was er helaas wat minder kijkers langs de weg.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Vallei
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.